Neohodnoceno

Edukační dřevěná kostka BooBoToys - Medium

Dřevěná kostka 20v1 od Lotyšského výrobce BooBoToys patří mezi jednu z nejlepších vývojových hraček pro děti a batolata. Kombinuje mnoho různých aktivit, které pomáhají rozvíjet jemnou motoriku.

 

Nemáme, ale doplníme
Kód: 530
Značka: BooBoToys
3 990 Kč –8 % 3 690 Kč
il 1588xN.2636675649 bymd
3 990 Kč –8 %

Pomáhá rozvíjet nejdůležitější zručnosti dětí - jemnou motoriku, která ovlivňuje nervový systém, zrak, pozornost, paměť a vnímání. Učí rozlišovat mezi barvami, tvary a zvířátky. Podporuje zručnost při používání každodenních předmětů, jako jsou zámky, dveře, zásuvky a spínače. Rozvíjí zrakově-motorickou koordinaci, představivost, vytrvalost a základy matematiky.

Celá kostka je vyrobena z přírodních, EKO komponentů, a je 100% bezpečná pro děti. Použita je netoxická UV barva, která je v souladu s předpisy EU o bezpečnosti hraček DIN EN 71-3, což znamená, že vaše dítě může barvu dokonce i oblíznout.

BooBo je dílem rodinné firmy z Lotyšska, která ručně vyrábí dřevěné hračky a zaručuje nejvyšší kvalitu v souladu se všemi normami EU. Produkt je připravený na použití, nevyžaduje se žádná složitá montáž - je vyroben tak, aby přinesl zábavu ihned po vybalení z krabice.

Kostka zabaví vaše dítko na dlouhý čas a tím vám umožní získat volný čas pro sebe. Tato kostka kombinuje až 20 různých aktivit v 1. Díky ní se učí vaše děti třídit předměty podle tvaru a barvy, používat spínač světla, dvířka a zámky (západka, zámek,..), zásuvky, kuličky, dřevěné mince, zvířátka v kolejnicích, magnetická zvířátka, ozubená kolečka, dřevěné klíčky a 5 biotopů se 17ti různými zvířátky.

Na kostce je promyšlený každý detail. Každá strana kostky představuje jiný biotop zvířat - dům, farmu, les, moře a oblohu a zobrazuje zvířátka, které v nich žijí. Po technické stránce je hračka vyrobena pro budování zručnosti dětí, zlepšení jemné motoriky a přitom je zaručena jejich absolutní bezpečnost.

 

 

 

Technické parametry:

  • Rozměr: 25 x 25 x 26 cm
  • Hmotnost: 2 kg
  • Materiál: přírodní ECO komponenty – dřevo
  • Barva: netoxická UV barva, podle normy DIN EU 71-3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: