Neohodnoceno

Dřevěná nástěnná hra barvy a tvary Zebra

Vzdělávací nástěnná hračka zábavným způsobem rozvíjí dětské dovednosti. Dítě se učí rozeznávat tvary a barvy a současně cvičí pohybovou koordinaci. Doma bude perfektním doplňkem do dětského pokojíčku, zájmena pokud nemáte na hračky dostatek volného místa na policích.

Skladem (1 ks)
Kód: 677
Značka: Viga
821 Kč
Kategorie: Dřevěné hry

Veselou zebru stačí přišroubovat ke zdi ve vhodné výšce a můžete si začít hrát. Hračku lze také kombinovat s jinými zvířátky ze stejné série. Nástěnné hračky z této série mají boční strany, které jsou k sobě vzájemně přizpůsobené. Můžete tak na zdi vytvořit pásmo vzdělávacích her s motivem zebry, kočky, žirafy a dalších.

Součástí hračky jsou dřevěné prvky v osmi tvarech: kruh, trojúhelník, obdélník, čtverec, srdce, pětiúhelník, hvězda a ovál. Každý prvek je zavěšen na provázku a úkolem dítěte je umístit ho do otvoru v desce, který mu tvarově odpovídá. Tímto způsobem dítě trénuje jemnou motoriku a přesnost.

Celek je vyroben z MDF desky a dřeva. Nástěnnou hru lze připevnit ke zdi pomocí čtyř rozpěrných hmoždinek. Hmoždinky jsou součástí balení.

  • Věk: 18m +
  • Rozměry: 55 x 36 x 3 cm

Splňuje bezpečnostní normy EU.

Viga - Polsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: